výlet do ekocentra

výlet do ekocentra

Dnes jsme přišli do školy bez učení. Přesto se odebíráme domů poučeni o přírodě, plni dojmů a zážitků. Vydali jsme se totiž do ostrovského parku a ekocentra. Procvičili jsme si všemi smysly znalosti o živé i neživé přírodě.