Prvouka3B

PRVOUKA - PAMPELIŠKY

I přes horší předpověď počasí jsme se dnes vydali na prvouky do přírody. Na programu byly rostliny a jejich stavba - zaměřili jsme se zejména na pampelišky. První část hodiny jsme strávili procházkou v okolí školy, kde jsme hledali různá stádia kvetoucích pampelišek. Když jsme došli do školního altánku, tak jsme si ukazovali jednotlivé části rostlin, určovali jsme, které jsou nadzemní a podzemní. Nakonec jsme se dozvěděli, jak moc nám může být pampeliška užitečná a co všechno z ní můžeme udělat. 

Pro zopakování učiva jsme vyplnili pracovní listy, které se nám moc povedli. 

 

Prvouka3B
Prvouka3B
Prvouka3B
Prvouka3B
Prvouka3B
Prvouka3B
Prvouka3B
Prvouka3B
Prvouka3B
Prvouka3B
Prvouka3B
Prvouka3B
Prvouka3B