VIII.A Vlnap

Exkurze VLNAP Nejdek

Velmi zajímavou exkurzi jsme podnikli v pondělí 6. 11. 2023 v nejdeckém Vlnapu. S milou průvodkyní jsme prošli tři patra podniku a měli jsme nevšední možnost dovědět se o celém procesu spřádání přízí až k finálnímu výrobku. Pro všechny to byl skutečně zážitek strávit nějaký čas v autentickém prostředí a zažít si na vlastní kůži náročnost tohoto povolání.

VIII.A Vlnap
VIII.A Vlnap
VIII.A Vlnap
VIII.A Vlnap
VIII.A Vlnap
VIII.A Vlnap
VIII.A Vlnap
VIII.A Vlnap
VIII.A Vlnap
VIII.A Vlnap
VIII.A Vlnap
VIII.A Vlnap
VIII.A Vlnap
VIII.A Vlnap
VIII.A Vlnap
VIII.A Vlnap
VIII.A Vlnap
VIII.A Vlnap
VIII.A Vlnap
VIII.A Vlnap
VIII.A Vlnap
VIII.A Vlnap
VIII.A Vlnap
VIII.A Vlnap
VIII.A Vlnap
VIII.A Vlnap
VIII.A Vlnap
VIII.A Vlnap
VIII.A Vlnap
VIII.A Vlnap
VIII.A Vlnap
VIII.A Vlnap