Akce naší třídy
V prosinci jsme se vydali potěšit babičky a dědečky v Domově pro seniory - Květince. Připravili jsme si pro ně pěkné vánoční vystoupení. Zazpívali jsme, zatančili a nakonec jsme předali drobné dárečky, které jsme sami vytvořili. Radost byla obrovská. S dědečky a babičkami jsme si povídali, malovali jsme s nimi perníčky, které upekla naše paní učitelka s paní asistentkou Jiřinkou. Práce nám šla pěkně od ruky a společenská místnost krásně voněla po vánočním cukroví.